South Korea

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti South Korea parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Pietų Korėjoje

Pietų Korėja yra Rytų Azijos tauta, užimanti pietinę Korėjos pusiasalio pusę ir su Šiaurės Korėja besidalijanti viena militarizuotų sienų pasaulyje. Jis vienodai žinomas dėl savo žalio ir kalvoto kraštovaizdžio, pabarstyto vyšniomis ir šimtmečių senumo budistų šventyklomis. Jo sostinė yra Seulas, vienas iš labiausiai apgyvendintų miestų pasaulyje. Šiaurėje ribojasi su Šiaurės Korėja, vakaruose su Geltona jūra (o paskui ir Kinija), pietuose su Korėjos sąsiauriu ir rytuose su Japonijos jūra.

Nepaisant vyriausybės pastangų kontroliuoti nekilnojamojo turto rinką, vidutinė parduodamo turto pardavimo kaina Pietų Korėjoje padidėjo 0,57%. Remiantis ataskaitos duomenimis, vidutinė parduodamo nekilnojamojo turto pardavimo kaina Pietų Korėjoje šią savaitę padidėjo labiau nei prieš savaitę užfiksuotas 0,34% augimas.

Paskutinis šuolis buvo didžiausias nuo 0,57% savaitės augimo, užfiksuoto vasario pirmąją savaitę.

Padidėjimas įvyko nepaisant to, kad vyriausybė pirmadienį Seule paskyrė keturis departamentus: Jongno, Jungą, Dongdaemuną ir Dongjaką kaip spekuliacines sritis, kurioms taikomi finansiniai ir kiti reglamentai, todėl 25 sostinės 25 mikrorajonuose vietovių, kurioms taikomi apribojimai, skaičius padidėjo iki 15.

Butų kainos beveik 10 milijonų žmonių mieste pastarosiomis savaitėmis padidėjo po Seulo mero Park Won, kuris netrukus paskelbė Yongsano ir finansinio Yeouido rajono plėtros planą. Rinka turi užimti laukimo poziciją dėl vidutinės kainų tendencijos, kuriai įtakos gali turėti vyriausybės fiskalinė politika. Nuo sausio iki rugpjūčio vidutinė kaina padidėjo 12,42% ir per metus pakilo virš 11,44%.

  •  
    Persikėlimas į Pietų Korėją, emigrantas ir gyvena Pietų Korėjoje.

      Valstybė, priklausanti Rytų Azijai, Pietų Korėja galėtų būti perspektyvi alternatyva, norint sugrąžinti gyvenimą, galbūt turint pakankamai investicijų. Nepaisant šios šalies istorijos, buvo gana nerami, šiandien ji pristato save kaip naują tautą, gebančią pasiūlyti galimybes, atitinkančias k ...

 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB